Ile średnio zarabiają trenerzy piłki nożnej?

Ile średnio zarabiają trenerzy piłki nożnej?

Pensje trenerów piłki nożnej są całkiem niezłe. Najlepsi trenerzy zarabiają średnio 11,3 mln dolarów rocznie. Jednak stanowiska te nie są stałe. Najlepsze kluby piłkarskie często przechodzą przez kilku menedżerów rocznie. Oznacza to, że pensje asystentów trenerów nie są tak stabilne jak pensje trenerów głównych.

Ile średnio zarabiają asystenci trenerów piłkarskich?

Zakres wynagrodzeń asystentów trenerów piłki nożnej jest stosunkowo szeroki. W Stanach Zjednoczonych, mediana dochodów dla asystentów trenerów piłki nożnej jest 37.000 dolarów rocznie, lub 18 dolarów za godzinę. Jest to znacznie mniej niż średnia krajowa wynosząca 49 730 dolarów. Najwyżej opłacani asystenci trenerów piłki nożnej znajdują się na Virginia Commonwealth University.

Zakres wynagrodzenia asystentów trenerów piłki nożnej różni się w zależności od doświadczenia. Najbardziej doświadczeni trenerzy zarabiają więcej, podczas gdy ci gorzej opłacani zarabiają mniej. Jednak asystenci trenerów zrobić zarobić tyle, aby być uznane za pracę w pełnym wymiarze czasu. Asystenci trenerów piłki nożnej w college’u często zarabiają między 25k a 10k dolarów rocznie. Niektórzy trenerzy pracują w niepełnym wymiarze godzin i otrzymują stypendium, podczas gdy inni pracują za darmo.

Wynagrodzenie dla asystentów trenerów piłki nożnej zależy od wielu czynników, w tym poziomu doświadczenia, lokalizacji i poziomu wykształcenia. W Kalifornii, na przykład, asystent trenera może zarobić do 68.000 dolarów. W innych stanach pensje są nieco wyższe. Jednak niezależnie od tego, czy pracujesz dla szkoły prywatnej czy publicznej, kwota, którą zarobisz, będzie zależała od Twojego doświadczenia.

Korzystając z serwisu ZipRecruiter, możesz wyszukać wysoko płatne oferty pracy dla Asystent trenera piłki nożnej w szkole średniej w Stanach Zjednoczonych. Na przykład, jeśli jesteś doświadczony, możesz zarobić nawet 70 000 dolarów rocznie. W Północnym Teksasie, asystenci trenerów w Garland, Texas, zarabiają 4500 dolarów za sezon.

Asystenci trenerów piłki nożnej w ustawieniach akademii zarabiają średnio 44 000 USD rocznie. Jednak ta liczba może się znacznie różnić. Niektórzy trenerzy piłki nożnej zarabiają nawet 430 000 dolarów rocznie. Jednak wynagrodzenie trenerów piłki nożnej w profesjonalnej piłce nożnej jest bardzo zróżnicowane. Jednak większość trenerów jest wynagradzana na niższym poziomie.

Asystenci trenerów piłki nożnej w college’u zarabiają średnio 41 000 USD rocznie. Minimalna pensja dla trenera piłki nożnej kobiet w college’u wynosi 30 000 USD, natomiast najwyżej opłacany trener w college’u zarabia 73 000 USD. Zakres wynagrodzenia dla asystenta trenera piłki nożnej w college’u mężczyzn jest podobny.

Pensja trenera zagranicznego jest wyższa niż trenera lokalnego. Ta różnica w dużej mierze zależy od doświadczenia i zaplecza menedżera. Jeśli zagraniczny trener wygra ligę, jego pensja będzie zazwyczaj wyższa. Podobnie, zagraniczni menedżerowie rzadko cieszą się długoterminowym sukcesem w MLS.

Ile zarabiają główni trenerzy piłki nożnej w college’u?

Zakres wynagrodzenia dla trenerów piłki nożnej college’u jest zróżnicowany. Wiele z nich zarabia między 25K a 100K dolarów rocznie. Niektórzy zarabiają nawet więcej. Szef trenerów piłki nożnej zazwyczaj mają dużo odpowiedzialności, w tym planowania praktyk, dyscypliny i monitorowania sportowców. Muszą również koordynować z zespołem marketingowym i administracji, aby zapewnić sukces swoich drużyn.

Caleb Porter, główny trener piłki nożnej mężczyzn na University of Akron, ma kontrakt wart 350 000 dolarów rocznie. Były asystent Rutgers doprowadził drużynę piłkarską do dwóch tytułów mistrzowskich NCAA w ciągu ostatnich sześciu lat. W ostatnich latach jego program przekształcił się z walczącego programu w taki, który regularnie plasuje się w pierwszej piątce w kraju. W rezultacie Porter jest jednym z najlepiej opłacanych trenerów w kraju. Jego kontrakt został przedłużony dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat, a jego wynagrodzenie ma jeszcze wzrosnąć w przyszłości.

Pensje trenerów piłki nożnej wahają się od około 20 800 dolarów do ponad 112 000 dolarów rocznie, w zależności od poziomu piłkarskiego, na jakim trenują i godzin, jakie poświęcają na pracę. Najdroższymi trenerami są ci, którzy zarządzają elitarnymi drużynami. Niektórzy zarabiają nawet 430 tysięcy dolarów rocznie. Jednak średnia pensja dla głównych trenerów piłki nożnej w college’u jest znacznie niższa.

Co do zasady, trenerzy piłki nożnej w college’u dla kobiet zarabiają około 41 000 USD rocznie. Nie różni się to znacznie od trenerów mężczyzn w college’u. Jednak ich pensje różnią się w zależności od lokalizacji i poziomu doświadczenia. Najniżej opłacany trener piłki nożnej w college’u dla kobiet zarobi około 31 000 dolarów rocznie. Jednak pensje dla głównych trenerów nie są tak wysokie dla kobiet. Podczas gdy najwyżej opłacani trenerzy męscy zarabiają do 71 000 USD rocznie, przeciętny trener piłki nożnej w college’u dla kobiet zarabia 41 000 USD rocznie.

Główny trener piłki nożnej w college’u może zarobić od 41 772 do 63 052 dolarów. Pensja trenera piłki nożnej może się różnić w zależności od lat doświadczenia, poziomu umiejętności i lokalizacji. Jednak w Nowym Jorku jest stosunkowo niewiele firm, które zatrudniają na to stanowisko. W rezultacie, Nowy Jork zajmuje pierwsze miejsce w krajowym rankingu wynagrodzeń dla trenerów piłki nożnej.

Aby zostać głównym trenerem piłki nożnej w college’u, wielu kandydatów musi najpierw uzyskać licencję trenerską od United States Soccer Federation. Główny trener musi posiadać licencję trenerską i mieć co najmniej trzy lata doświadczenia trenerskiego w college’u. Ponadto, trenerzy muszą mieć zwycięski rekord. Ponadto, muszą również posiadać szeroką wiedzę na temat zasad NCAA.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *